نحوه خرید از سایت

قبل از هر توضیحی شما هرگونه مشکل یا سوال خود را میتوانید از ما ( 09139786736 و 09368192093 ) بپرسید

در صورت مشاهده هر گونه مشکل در عملیات خرید و مشاهده محصولات با مرورگر اینترنت اکسپلوره لطفا از مرورگرهای دیگر مانند Chrome  و mozilla firefox  استفاده نمایید.

1- نحوه سفارش محصول مورد نظر

پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید "خرید" و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت. و يا در صورتي كه سفارش از طريق اينترنت و سايت برايتان مقدور نمی باشد، با شماره تماسهای بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی به مسئولين سفارش گيری سایت اعلام نمائيد.

 

2-نحوه پرداخت وجه سفارش

در صورت تمایل شما می توانید پس از دادن سفارش اینترنتی از طریق تلفن با ما تماس بگیرید و در خصوص سفارش خود مطمئن شوید . سپس مبلغ کل فاکتور را با دو روش زیر می توانید پرداخت کنید:

1- پرداخت از طریق درگاه پرداخت زرین پال بوسیله کارت های بانکی عضو شتاب تمامی بانکها (این روش از مطمئن ترین و سریعترین روشهای شناخته شده بانکی و اینترنتی می باشد) و نیز پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک رفاه (سامان کیش بوسیله تمام کارت های عضو شتاب)

2- پرداخت بوسیله دستگاههای پوز و ATM بانکها 

بعد از انجام حواله در منوی پایین سایت اقدام به ثبت حواله (فیش نقدی) نمایید.حسابداری و بخش فروش همیشه و در هر زمان آنلاین پاسخگو ارسال و پرداخت سفارش شما می باشند.

3- نحوه تحويل کالا

  •  سفارشات تمام استان ها بوسیله پست تیپاکس و یا پست پیشتاز ارسال خواهد شد.
  •  مدت زمان تحویل كالا در تهران بزرگ در روزهای كاری بین 1 یا 2 روز و میانگین زمان تحویل برای شهرستان ها حدود 2 تا 3 روز می باشد.

 

4- روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه

سایت برای کلیه سفارشات تهران و شهرستانها مدت 48 ساعت فرصت تست را از زمان تحویل کالا توسط مشتری جهت اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این بازه زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از ثبت مشکل در منوی پایین سایت (استرداد محصول) ثبت و تماس با واحد فروش امکان تعویض، یا باز پرداخت وجه وجود خواهد داشت.