قوانین و ضوابط سایت

 قوانین سایت به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع گردیده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف الزامی می باشد:

توجه :

شرایط و قوانین

حقوق و قوانین :

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
موجودي و قيمتها با نوسانات بازار بروزرساني شده و قيمت اعلام شده در سايت معتبر و قابل سفارش است.
کليه قيمتهاي سايت با احتساب ماليات در نظر گرفته شده است و در هنگام سفارش مالياتي به آن اضافه نخواهد شد.
استفاده شما از وب سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.
محصولاتی که به صورت مجانی در سایت قرار گرفته یا می گیرند تنها به سفارش های بالای 30 هزارتومان تعلق می گیرد.با توجه به هزینه خام 12500 تومانی هر درخواست (هزینه پست پیشتاز،بسته بندی،..) و قیمت پایین محصولات که گاها یک پنجم تا یک دهم قیمت سایر فروشگاهها می باشد، فروشگاه دنیای مستند پرواز پرواز در رد یا قبول سفارشهای زیر 15 هزارتومان مختار می باشد.
 خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نماید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات فروشگاه دنیای مستند پرواز برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 شما به سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز اطمینان می دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.
 سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل فروشگاه دنیای مستند پرواز نیستند و سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست.
این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.


سیاست حفظ حریم شخصی کاربران
فروشگاه دنیای مستند پرواز به اطلاعات مخفى یا خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
فروشگاه دنیای مستند پرواز متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت نماید. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.
جمع آوری اطلاعات شخصی شما :

فروشگاه دنیای مستند پرواز اقدام به دریافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگی قبلی تحویل دهد.
استفاده از اطلاعات شخصی شما :
فروشگاه دنیای مستند پرواز از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند و  همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.
فروشگاه دنیای مستند پرواز فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد و همچنین اطلاعات منحصر بفرد شما (ایمیل، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی شود.
فروشگاه دنیای مستند پرواز صفحاتی را که بازدید کنندگان سایت مشاهده می کنند ردیابی می کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد.
ارتباط مستقیم با کاربران :

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.justfly.ir است.
برای تماس با سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز ، فقط آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما نامه بفرستید فقط به این آدرسها ایمیل کنید.


چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

در هر زمان که مایل باشید می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفا سوالات خود را به یکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال نمائید.
سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید سایت فروشگاه دنیای مستند پرواز به این سیاست پایبند نبوده است لطفا از طریق ارسال نامه و یا ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود را خواهیم نمود تا در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلاتی که در حد توانمان باشد دریغ نورزیم.