حریم شخصی کاربران

حفظ حریم شخصی

شرایط حفظ حریم شخصی کاربران:

فروشگاه دنیای مستند پرواز، متعهد به حفاظت حریم شخصی کاربران و کارکنان خود می باشد. بر همین اساس این فروشگاه جهت حصول اطمینان از اعمال و رعایت استانداردهای بالای جهانی مورد نیاز برای جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، آنها را در انواع و اشکال مختلف پردازش می نماید. این بیانیه، به تشریح سیاست های فروشگاه دنیای مستند پرواز در نحوه حفاظت از داده‌ها و حفظ حریم خصوصی افراد می ‌پردازد.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات کاربران

اطلاعات شخصی شما در هنگام سفارش، خرید، ثبت نام، اشتراک و یا استفاده از هر یک از محصولات یا خدمات فروشگاه دنیای مستند پرواز، از این فروشگاه، توسط فروشگاه دنیای مستند پرواز، جمع آوری و پردازش می‌شود.

کاربرد اطلاعات جمع آوری شده:

      • پیگیری و تکمیل سفارش شما
      • مدیریت تنظیمات ثبت نام شما
      • ارسال اطلاعیه مربوط به تمدید و یا اطلاعیه‌ها و مطالب تبلیغات تجاری با استفاده از ابزار بازاریابی پست الکترونیکی
      • شخصی‌سازی محتوای وب و تبلیغات بر اساس ویژگی‌های شخصی یا سلیقه شما
      • تا حد امکان، حصول اطمینان از این که وب سایت و برنامه های کاربردی، سازگار با مرورگرها و سیستم عاملهای مورد استفاده توسط اکثر بازدید کنندگان ما هستند
      • انجام تحقیقات درباره رضایتمندی اعضا و تحقیقات تجاری
      • و در صورت کسب اجازه از طرف شما، موارد زیر نیز از طرف ما امکان پذیر می باشد:
      • اطلاع ‌رسانی به شما در مورد سایر محصولات و خدمات توسط اشخاص ثالث و یا هر یک از مشتریان ما
     • دعوت از شما دعوت برای شرکت در تحقیقات بازار و نظر سنجی‌های تحقیقاتی
     • لطفا درخواستها و سلیقه‌های خصوصی خود را همزمان با فرم سفارش، ثبت‌نام و یا اشتراک در هنگام سفارش، خرید، ثبت‌نام و یا اشتراک به ما اعلام نمایید

ایمیل

فروشگاه دنیای مستند پرواز با استفاده از اشخاص معتبر اقدام به ارسال ایمیل در قالب خبرنامه به شما خواهند نمود تا از این طریق بتوانیم اطلاعات در مورد فروشگاه دنیای مستند پرواز و محصولات، خدمات و پیشنهادات را به شما ارائه نمائیم.

سیاست امنیتی

فروشگاه دنیای مستند پرواز با استفاده از تمام توان خود برای حفاظت از حریم خصوصی افراد و حصول اطمینان از عدم سوء‌استفاده از اطلاعات شخصی شما تلاش می نماید تا اطلاعات شما به طور تصادفی از بین و یا از دست نروند و یا در داخل فروشگاه دنیای مستند پرواز دستخوش تغییر نشوند.

تغییر در این بیانیه

هر چند وقت یک بار، ممکن است تغییراتی در سیاست های حریم خصوصی اعمال نمائیم. این امر ممکن است به دلیل تغییرات اعمال ‌شده در قانون، رویه‌های کاری ما و یا تغییر در نوع خدمات ما باشد. این نوع تغییرات در این بیانیه منعکس خواهند شد و بنابر این شما باید هر چند وقت یک بار آن را مطالعه نماید.

لغو عضویت

اگر دیگر نمی‌خواهید از طریق ایمیل اطلاعات بازاریابی از ما دریافت نمائید، می توانید پیوند لغو اشتراک را در زیر ایمیل های خود دنبال کنید. لغو اشتراک در هر زمانی توسط شما امکان پذیر خواهد بود. همچنین شما می توانید در هر زمانی با تماس با ما به آدرس JUSTFLY.IR@GMAIL.COM  و INFO@JMAIL.COM با درج عبارت "لغو اشتراک" در قسمت موضوع تماس خود، اقدام به لغو اشتراک خود نمایید.

تماس با ما

یمیل:

JUSTFLY.IR@GMAIL.COM      ahmadreza.n.khoy@gmail.com      info@justfly.ir

تلفن:

03833448517    09139786736     09368192093

آدرس:

شهرکرد خوی خیابان مسجد جامع کوچه نیایش پلاک 113 کد پستی 8847164113