Air Crash Investigation فصل سوم

تولیدکننده: نشنال جئوگرافیک

کد محصول: Air Crash Investigation فصل سوم

موجودی: در انبار

قیمت: 6,000 تومان
تعداد:

دنیای مستند پرواز همانطور که از آغاز فعالیت خود نشان داده است که نظرات و پیشنهادات شما مشتریان عزیز در انجام فعالیت هایش نقشی اساسی دارد پیرو درخواست شما مبنی بر ارائه مستند های سوانح و حوادث هوانوردی به صورت مجموعه قصد دارد تا به انجام این کار مبادرت نموده تا در حد امکان رضایت شما را بیش از پیش جلب نماید.

سازمان نشنال جئوگرافیک مستند های نفس گیری از سوانح مهم هوایی جهان تولید کرده است که در نوع خودش بینظیر ودیدنی است. این موسسه معتبر با بازسازی اصل پرواز به شکل ملموس حتی در مواردی شبیه خلبان سانحه دیده و گروه پروازی اش سعی در انعکاس جزئیات پرواز قبل از ساقط شدن هواپیما کرده و در نهایت با تشریح علمی و دقیق علل سانحه و نظرات کارشناسانه گروه تحقیق به معرفی و کالبد شکافی دلایل سقوط هواپیما میپردازد. در بعضی موارد به دلیل مفقود شدن سرنخ های سانحه ماهها یا حتی سال ها به جستجوی واقعیت میپردازند. جعبه سیاه هواپیما و سی دقیقه اخر مکالمات کابین سوژه مستند سازان حرفه ای این سازمان معتبر است.

نقطه قابل توجه در مورد محصولات سوانح و حوادث موجود در فروشگاه دنیای مستند پرواز کیفیت و فرمت آنها میباشد که اکثر قریب به اتفاق آنها با کیفیت HD بوده و قابلیت پخش در دستگاه های خانکی را نیز دارا می باشند. به طوری که حجم یکی از این محصولات برابری می کند با کل پکیج موجود در فروشگاه های دیگر که این مستند هارا ارائه کرده اند.

لیست سوانحی که در این فصل بررسی شده اند (برای دیدن توضیحات و اسکرین شات مستند ها بر روی آنها کلیک کنید) :

بررسی سانحه غم انگیز پرواز 655 ایران ایر (iran air)
سانحه هوایی مرگ و انکار
مستند بررسی سانحه آئروفلوت
مستند بررسی سانحه هوایی آلوها ایرلاینز
مستند سانحه هوایی حمله از بغداد
مستند سانحه هوایی بمب در کابین
مستند سانحه هوایی پرواز 56 بریستو
مستند سانحه هوایی فرود در اقیانوس
مستند مرگبارترین سانحه هوایی تک هواپیما
مستند هوایی حمله انتحاری

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب