Air Crash Investigation فصل دوازدهم

تولیدکننده: نشنال جئوگرافیک

کد محصول: Air Crash Investigation فصل دوازدهم

موجودی: در انبار

قیمت: 8,000 تومان
تعداد:

دنیای مستند پرواز همانطور که از آغاز فعالیت خود نشان داده است که نظرات و پیشنهادات شما مشتریان عزیز در انجام فعالیت هایش نقشی اساسی دارد پیرو درخواست شما مبنی بر ارائه مستند های سوانح و حوادث هوانوردی به صورت مجموعه قصد دارد تا به انجام این کار مبادرت نموده تا در حد امکان رضایت شما را بیش از پیش جلب نماید.

 سازمان نشنال جئوگرافیک مستند های نفس گیری از سوانح مهم هوایی جهان تولید کرده است که در نوع خودش بینظیر ودیدنی است. این موسسه معتبر با بازسازی اصل پرواز به شکل ملموس حتی در مواردی شبیه خلبان سانحه دیده و گروه پروازی اش سعی در انعکاس جزئیات پرواز قبل از ساقط شدن هواپیما کرده و در نهایت با تشریح علمی و دقیق علل سانحه و نظرات کارشناسانه گروه تحقیق به معرفی و کالبد شکافی دلایل سقوط هواپیما میپردازد. در بعضی موارد به دلیل مفقود شدن سرنخ های سانحه ماهها یا حتی سال ها به جستجوی واقعیت میپردازند. جعبه سیاه هواپیما و سی دقیقه اخر مکالمات کابین سوژه مستند سازان حرفه ای این سازمان معتبر است.

نقطه قابل توجه در مورد محصولات سوانح و حوادث موجود در فروشگاه دنیای مستند پرواز کیفیت و فرمت آنها میباشد که اکثر قریب به اتفاق آنها با کیفیت HD بوده و قابلیت پخش در دستگاه های خانکی را نیز دارا می باشند. به طوری که حجم یکی از این محصولات برابری می کند با کل پکیج موجود در فروشگاه های دیگر که این مستند هارا ارائه کرده اند.

لیست سوانحی که در این فصل بررسی شده اند (برای دیدن توضیحات و اسکرین شات مستند ها بر روی آنها کلیک کنید) :

مستند بررسی سانحه Air France A330
سانحه هواپیمای لاکهید L-188 شرکت Reeve Aleutian Airways
بررسی سانحه هوایی رفتن به سوی فاجعه
سانحه سقوط بوئینگ B737 تانس پرو
سانحه بوئینگ 737 شرکت سیلک ایر
سانحه هوایی پرواز 006 سنگاپور ایرلاینز
سانحه هوایی تراژدی تیم هاکی
سانحه هوایی تصادف بر فراز پارک گرند کنیون
سانحه هوایی مرگ رئیس جمهور
مستند سانحه پرواز 173 یونایتد ایرلاینز
مستند سانحه پرواز 518 سانتا باربارا ایرلاینز
مستند سانحه مرگبارترین سقوط در آمریکا
مستند سانحه هوایی در انتظار آتش

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب