PilotsEYE.tv پکیج طلایی

تولیدکننده: PILOTSEYE.TV

کد محصول: مجموعه محصولات PilotsEYE.tv

موجودی: در انبار

قیمت: 70,000 تومان
تعداد:

به دلیل استقبال بالای شما مشتریان عزیز از سری محصولات شرکت PilotEYE.tv دنیای مستند پرواز در اقدامی دیگر جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان عزیز این بار پکیچ تمام محصولات شرکت معظم و نامدار آلمانی Pilotseye.tv را با کمترین قیمت ممکن (هرمستند تقریبا 4000 تومان) به شما پیش کش خواهد کرد.

نکته بارز و مشهود در محصولات ارائه شده توسط این شرکت آلمانی در نظر داشتن نکات آموزشی برای تماشاگران محصولات خود بوده به صورتی که ویدئو هایی که به تولید آنها مبادرت نموده است در نهایت جذابیت و زیبایی می تواند برای علاقه مندان به هواپیما و خلبانی به عنوان یک ویدئوی آموزشی به کار گرفته شود.

نکته قابل توجه دیگر که برای این محصولات یک امتیاز محسوب شده و آنها را از محصولات رقبای خود متمایز می نماید کیفیت و تصویر برداری حرفه ای و منحصر بفرد در این ویدئو ها می باشد که غالبا از 6 دوربین حرفه ای به صورت همزمان استفاده شده است تا بتواند بیننده را از  تمام جوانب و زوایا در جریان فیلم قرار دهد؛ به طوری که هر شخص می تواند بار ها و بار ها پای تماشای این ویدئو های جذاب نشسته و هر دفعه شوق بیشتری برای تماشای آن داشته باشد..

گفتنی است هر یک از محصولات این پکیج در فروشگاه های دیگری در کشورمان با قیمت های 15000 تومان و بیشتر به فروش گذاشته شده اند هرچند تعدادی از این محصولات در ایران فقط و فقط در فروشگاه دنیای مستند پرواز عرضه شده است. در این طرح شما حتی هزینه ای کمتر از قیمت DVD خام  و هزینه رایت هر محصول را پرداخت خواهید کرد.

لیست محصولاتی که در این پکیج قرار داده شده اند :

PilotsEYE - ASTRIAN AIRLINES B777
PilotsEYE - AUSTRIAN AIRLINES A321
PilotsEYE - Condor - A320
PilotsEYE - LUfthansa B747
PilotsEYE - LUFTHANZA - A340
pilotsEYE lufthansa A330 seattle frankfurt
PILOTSEYE SAN FRANCISCO A380
PilotsEYE Shanghai A340
PilotsEYE tv AeroLogic B777F
PilotsEYE.tv MALEDIVEN Düsseldorf - MALE 
PilotsEYE.tv - AirLounge ONE
PilotsEYE.tv - NORDPOL_Düsseldorf
PilotsEYE.tv - Quito MD-11F

PilotsEYE.Tv HURGHADA B737

همچنین ما برای افرادی که شاید قبلا از این محصولات سفارش داده و خواهان این پکیج خواهند بود محصولاتی به عنوان جایگزین قرار داده که در صورت تمایل شما مشتریان عزیز می توانید در توضیحات سفارش و یا از طریق اطلاع دادن به پشتیبانی دنیای مستند پرواز این محصولات را به عنوان جایگزین سفارش دهید.

امید واریم تلاش های شبانه روزی ما توانسته باشد تا حدودی باعث رضایت شما عزیزان و علاقه مندان به هوانوردی در کشور سرفراز و همیشه پاینده یمان شده باشد.

لیست محصولات جایگزین :

مستند اعجاب آور AIR FRANCE A380

B777-300 شرکت AIR CANADA
SCANDINAVIAN AIRLINES A340
Turkish Airlines B777-300
مستند AIRBUS A330 شرکت هواپیمایی AIR FRANCE
مستند AIRBUS A340 شرکت هواپیمایی AIR FRANCE
مستند جذاب شرکت IBERIA
مستند شرکت هواپیمایی Air Europe

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب