فرودگاه بانکوک (تمام قسمت ها)

تولیدکننده: BBC (British Broadcasting Corporation)

کد محصول: مستند فرودگاه بانکوک قسمت 1 تا 6

موجودی: در انبار

قیمت: 15,000 تومان
تعداد:

این مستند جذاب و تماشایی به صورت دقیق و موشکافانه تمام فعالیت های عوامل و کارکنان فرودگاه عظیم و چشم نواز شهر بانکوک تایلند و اتفاقات و سرگذشت مسافران و نیز تفریحات آنها در طی سفرشان به شهر بانکوک را در معرض دید شما علاقه مندان قرار خواهد داد. این مستند که توسط شبکه بی بی سی ( BBC ) در 6 قسمت به صورت سریالی تولید شده است به زیبایی شما را از تمام زوایا با این فرودگاه و شهر بانکوک آشنا خواهد کرد، همراه با تیک آف ها و لندینگ هایی که به بهترین شکل تصویربرداری شده است. بارها دیدن این مستند خالی از لطف نیست. 

توضیحات مختص فرودگاه:

شهر بانکوک دارای دو فرودگاه قدیمی و جدید است و در حال حاضر تمامی پروازهای بین المللی از فرودگاه جدید Suvarnabhumi Airport انجام می شوند. این فرودگاه که در سال ۲۰۰۶ جایگزین فرودگاه قدیمی Don Muang Airport شده است، در جنوب شرقی بانکوک قرار دارد. 
فرودگاه قدیمی نیز که اکنون تنها برای پروازهای داخلی و نیز استفاده خانواده سلطنتی به کار می رود، در ۲۰ کیلومتری شمال شهر بانکوک قرار دارد و یکی از قدیمی ترین فرودگاه های بین المللی در جهان است.

فرودگاه بین‌المللی سووارنابومی (به انگلیسی: Suvarnabhumi Airport) (به زبان بومی: ท่าอากาศยานสุวรรณภูมิ) یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتا BKK است که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن ۴۹۰۰ متر است. این فرودگاه در شهر بانکوک کشور تایلند قرار دارد و در ارتفاع ۲ متری از سطح دریا واقع شده است.

این محصول شامل قسمت های زیر می باشد :

مستند فرودگاه بانکوک -1
مستند فرودگاه بانکوک -2
مستند فرودگاه بانکوک - 3
مستند فرودگاه بانکوک - 4
مستند فرودگاه بانکوک - 5
مستند فرودگاه بانکوک - 6

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب