آشنایی با فوکر 100

تولیدکننده: ITVV

کد محصول: آشنایی با فوکر 100

موجودی: در انبار

قیمت: 4,500 تومان
تعداد:

این بار دنیای مستند پرواز از  سری مستندهای آموزشی بسیار دیدنی شرکت ITVV گزیده ای را مهیا کرده تا آنها را به شما پیش کش کند.

در این سری مستندها با استفاده از چندین دوربین زوایای کابین هواپیماهای مختلف به تصویر کشیده می شود  .توضیحات بسیار کامل کاپیتانها در قبل حین و بعد از پرواز شما را با سیستمهای مختلف هر هواپیما آشنا خواهد ساخت. کیفیت بسیار بالای فیلمها اوقات بسیار فرح بخشی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

توضیحات فیلم:

در این فیلم شما یک رفت و برگشت از  فرودگاه بین المللی میدلندز در انگلستان به نیس در جنوب فرانسه را با فوکر صد شرکت بریتیش میدوی تجربه کنند.

در این فیلم که از سطح جدیدی از کیفیت و روش جدید فیلم برداری بهره برده می شود با استفاده از 7 دوربین و صدای استریو فیلم ضبط گردیده است. مدت زمان این فیلم 2 ساعت و 47 دقیقه خواهد بود.

 سفر شما و خدمه پرواز از اتاق دیسپچ و یک جلسه مفصل برای پرواز آغاز می شود. بعد با پیوستن خلبانان ارشد هواپیمایی بریتانیا میدلند  یک معرفی کامل از قسمتهای خارجی هواپیما خواهید داشت، کاپینان با تجربه این پرواز شما را با قسمت های مختلف هواپیما آشنا خواهد نمود
فرود دستی در باند 04 فرودگاه مقصد، تیک آف برگشت که با فلپ صفر صورت می گیرد بر عهده کمک خلبان می باشد. ناوبری ،ورود اطلاعات و محاسبات سوخت  به تفصیل  توضیح داده می شود و شما با تمام قسمتهای پنل بالای سر خلبان آشنا خواهید شد. سپس به فرود برای یک  IIIA Autoland به شرق میدلندز "باند 27 حل و فصل.

در طول پرواز شما نه تنها خواهید دید که چگونه این هواپیما پرواز می کند  بلکه صدای کنترل ترافیک هوایی، دیدن جلسات، چک لیست در کابین خلبان نیز بخشی از این فیلم آموزشی است.

زمان 2 ساعت و 47 دقیقه

- آموزش پرواز با هواپیمای فوکر ۱۰۰

- کیفیت عالی 

- تصویربرداری منحصر به فرد 

- توضیحات خلبان و کمک خلبان 

- نمایش پرواز از داخل هواپیما 

- نمایش چک لیست های مربوط به هواپیمای فوکر 100 

- انجام و آموزش مراحل مختلف  

- نمایش مکالمات خلبان با واحد کنترل 

- نمایش مراحل قبل پرواز 

- زبان انگلیسی

برای تصویر بزرگتر بر روی آن کلیک کنید

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب