آشنایی با بوئینگ B767-300ER

تولیدکننده: ITVV

کد محصول: Boeing 767-300ER

موجودی: در انبار

قیمت: 5,000 تومان
تعداد:

یکی دیگر از  سری مستندهای آموزشی بسیار دیدنی شرکت ITVV را دنیای مستند پرواز مهیا کرده تا آن را به شما پیش کش کند.

در این سری مستندها با استفاده از چندین دوربین زوایای کابین هواپیماهای مختلف به تصویر کشیده می شود  .توضیحات بسیار کامل کاپیتانها در قبل حین و بعد از پرواز شما را با سیستمهای مختلف هر هواپیما آشنا خواهد ساخت. کیفیت بسیار بالای فیلمها اوقات بسیار فرح بخشی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

توضیحات فیلم:

این فیلم از فرودگاه گاتویک لندن آغاز شده و شما را به اورلاندو در ایالات متحده آمریکا خواهد برد. همراه با توضیحات جامع و آموزنده کاپیتان دیوید هنری شما با هواپیمای مدرن بوئینگ 300-767 شرکت هواپیمایی Leisure International Airways آشنا خواهید شد.
در این فیلم که از سطح جدیدی از کیفیت و روش جدید فیلم برداری بهره برده می شود با استفاده از 4 دوربین و صدای استریو فیلم ضبط گردیده است. مدت زمان این فیلم 75 دقیقه خواهد بود.

 سفر شما و خدمه پرواز از اتاق دیسپچ و یک جلسه مفصل برای پرواز آغاز می شود. بعد با پیوستن خلبانان ارشد هواپیمایی Leisure International Airways یک معرفی کامل از قسمتهای خارجی هواپیما خواهید داشت، کاپینان با تجربه این پرواز شما را با قسمت های مختلف هواپیما آشنا خواهد نمود

در طول پرواز شما نه تنها خواهید دید که چگونه این هواپیما پرواز می کند  بلکه صدای کنترل ترافیک هوایی، دیدن جلسات، چک لیست در کابین خلبان نیز بخشی از این فیلم آموزشی است.

زمان یک ساعت و 25 دقیقه

- آموزش پرواز با هواپیمای بوئینگ B767-300

- کیفیت عالی 

- تصویربرداری منحصر به فرد 

- توضیحات خلبان و کمک خلبان 

- نمایش پرواز از داخل هواپیما 

- نمایش چک لیست های مربوط به هواپیمای بوئینگ B767-300

- انجام و آموزش مراحل مختلف  

- نمایش مکالمات خلبان با واحد کنترل 

- نمایش مراحل قبل پرواز 

- زبان انگلیسی 

برای تصویر بزرگتر بر روی آن کلیک کنید

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب